Přihlásit

Přihlašovací jméno:
Heslo:
Registrace
Zapomenuté heslo

Navigace

Soutěže

Archiv soutěží

  

Soutěže tvořivé informatiky

ZadáníHodnoceníVýsledky



Kategorie A

PořadíBodykód týmu Název týmuJméno a příjmení 1Jméno a příjmení 2Jméno a příjmení 3StátŠkola
1 138,7 A06 Alan Marko Alan Marko . . SR ZŠ Devínska 12, Nové Zámky
2 123,6 A02 Peter Ralbovský Peter Ralbovský . . SR ŠpMNDaG, Teplická 7Bratislava
3 115,5 A08 Tomáš Konečný Tomáš Konečný . . ČR ZŠ L.Kuby 48, České Budějovice
4 107,8 A11 Jakub Jakub Lukeš . . ČR TIB, občanské sdružení , Praha
5 105,9 A14 Vašek Plavec Václav Plavec . . ČR DDM Bílina
6 101,4 A07 Juraj Mičko Juraj Mičko . . SR ZŠ Krosnianska 4, Košice
7 101,2 A05 E&L Peter Eller Jakub Fülöp . SR ZŠ Benkova 34, Nitra
8 90,5 A04 J+L Jonáš Jánsky Lucia Šebová . SR ZŠ Benkova 34, Nitra
9 77,8 A10 Java Martin Sládek Jan Vlk . ČR ZŠ L.Kuby 48, České Budějovice
10 69,4 A13 tat Tomáš Kult Antonín Kabelka . ČR Tyršova ZŠ a MŠ, Praha 5
11 63,7 A03 Smiles Matej Michálek Michal Kališ . SR ZŠ Slovenských partizánov 1133-53, Považská Bystrica
12 59,8 A09 Choboti Marek Hudec Jiří Vojtíšek Vítězslav Král ČR ZŠ T.G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou
13 53,8 A12 Baltíkosauři Monika Hoštičková Adam Kocík . ČR TIB, občanské sdružení, Praha
14 50,5 A01 SuperTwo Marián Šuľa Matúš Rovňák . SR ZŠ Postupimská 37, Košice

Kategorie B
PořadíBodykód týmu Název týmuJméno a příjmení 1Jméno a příjmení 2Jméno a příjmení 3StátŠkola
1 184,8 B10 Radim Janda Radim Janda . . ČR ZŠ L.Kuby 48, České Budějovice
2 182,5 B09 Jan Žárský Jan Žárský . . ČR ZŠ Alšova, Kopřivnice
3 181,8 B14 MB Tým Jakub Černík Tomáš Procházka . ČR DDM Bílina
4 178 B05 Pavel Madaj Pavel Madaj . . SR ZŠ Mariánsa ul. 554-19, Prievidza
5 168,3 B06 Adrián Kormoš Adrián Kormoš. . SR ZŠ Adyho 6, Štúrovo
6 150,4 B11 Jiří Zemko Jiří Zemko . . ČR ZŠ L.Kuby 48, České Budějovice
7 140 B04 MIBIKE Michal Bali . . SR ZŠ Benkova 34, Nitra
8 136,7 B07 Martin Gazdag Martin Gazdag . . SR Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul. J. Lettricha 2, Martin
9 136,6 B08 Marek Hrabě Marek Hrabě . . ČR ZŠ Jeseniova, Praha 3
10 129,9 B02 Angels Jakub Bukovčák Mária Bukovčáková Šimon Bukovčák SR Amavet klub č. 884, Gagarinova 286-28, Nová Dubnica
11 127,2 B12 TFM Tomáš Havlík František Kroupa Martin Horák ČR ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, Česká Lípa
12 102,6 B01 UhrinecOliver Oliver Uhrinec . . SR ZŠ kpt. J. Nálepku, Školská 2, Stupava
13 100,8 B13 Jan Knížek Jan Knížek . . ČR ZŠ Dukelská, Strakonice
14 95,1 B03 Alexandra Žilková Alexandra Žilková . . SR ŠpMNDaG, Teplická 7, Bratislava


Kategorie C
PořadíBodykód týmu Název týmuJméno a příjmení 1Jméno a příjmení 2Jméno a příjmení 3StátŠkola
1 142,3 C01 Ondrej Galbavý Ondrej Galbavý. . SR Gymnázium Golianova 68, Nitra
2 139,8 C10 OnTo Ondřej Hlavatý Tomáš Fišer . ČR GJVJ ČB
3 135,2 C05 Lenka Sumbalová Lenka Sumbalová . . ČR Gymnázium M. Koperníka, Bílovec
4 99,2 C09 David Krška Tomáš Mika . ČR GJVJ ČB České Budějovice
5 91,2 C08 HruTi Marek Timr Michal Hruška . ČR GJVJ ČB České Budějovice
6 85 C03 Páleníková Petra Petra Páleníková. . SR Gymnázium J. Kollára 5, Žiar nad Hronom
7 61,6 C11 Tomáš Tomáš Pavlín . . ČR TIB, občanské sdružení, Praha
8 57,6 C07 Jan Poseděl Jan Poseděl . . ČR ZŠ L.Kuby 48, České Budějovice
9 56,1 C12 Vojta Vojtěch Tollar . . ČR TIB, občanské sdružení, Praha
10 40,2 C06 ,který je ze všech nejlepší Matouš Kutypa Adam Fojtík . ČR VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice
11 23,4 C02 Trinity Marek Maszay Daniel Michálek Norbert Michálek SR ZŠ Hlavná 86Pusté Úľany
12 17,6 C04 Maroš Bartko Maroš Bartko . . SR ZŠ Komenského 2, Spišská Nová Ves

Existující výsledky